Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím

Střední zdravotnická škola Děčín

Náborové akce na SZŠ Děčín

Vloženo: 14. 11. 2016 00:00:00

PROJEKTOVÉ PŮLDNY

Od čtvrtka 10. 11. probíhají na naší škole opět projektové půldny pro žáky 9. ročníků. Deváťáci se během dopoledního programu seznámí s kardiopulmonální resuscitací; v odborných učebnách si vyzkouší něco z ošetřovatelských technik a zjistí, jak by zvládli poskytnout první pomoc. Žáci 2. ročníku oboru Zdravotnický asistent mají pro své vrstevníky připravené přednášky na téma zdravý způsob života. Projektové půldny jsou však pouhým začátkem všech akcí, které si naše škola pro žáky základních škol připravila.

PEER PROGRAM

Mimo této již tradiční aktivity probíhá přímo na jednotlivých děčínských základních školách peer program na téma prevence šikany. Žáci oboru Sociální činnost se snaží se svými vrstevníky na toto téma diskutovat a vysvětlit jim, jak závažný problém šikana ve svých různých podobách je.

Novinový článek

PRINCIP - nezávislý týdeník pro děčínsko, 24. ročník, 24. listopadu 2016

 DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Pro všechny zájemce o studium na SZŠ Děčín je připravován „Den otevřených dveří“. Proběhne ve středu 14. 12. 2016 od 14,00 do 17,00 hod. a v neposlední řadě čeká zájemce z řad žáků 9. tříd i lednová „Výuka na nečisto“. 

Všechny tyto aktivity zakončí soutěž první pomoci pro základní školy, která již popáté prověří vědomosti a dovednosti žáků 8. a 9. tříd v oblasti poskytování první pomoci.

Zobrazeno: 0x

O úroveň výš na stránku "Aktuality"

Kontakt

Střední zdravotnická škola, Děčín
Čsl. mládeže 5/9, 405 02 Děčín
IČO: 006 737 81
IZO: 110 009 614
REDIZO: 600 019 683
Datová schránka: vi9u6vy
Tel.: 412 709 351
E-mail: szsdecin@szsdecin.cz

Střední zdravotnická škola, Děčín, Čsl. mládeže 5/9, příspěvková organizace - idatabaze.cz Zdravotnické školy - idatabaze.cz

Zřizovatel

Ústecký kraj

Partner

Krajská zdravotní, a.s.
Facebook YouTube